Menu:

  • Dibox
  • Ceny z našeho eshopu:
  • Opticum 7003 T PLUS - 650,-
  • Evolve DT 1105 - 680,-

Kam dát televizní anténu?

Vybrat vhodné umístění televizní antény bývá dost čast problém i pro odborníka na anténní systémy. V dnešní době digitálního pozemního příjmu je v některých lokalitách nutné od sebe i místem oddělit rušení z vedlejších kanálů. Již dávno neplatí, že anténa by měla být co nejvýše nad střechou. V praxi to pak vypadá tak, že si často zákazník koupí anténu a v honbě za co nejlepším signálem, přimontuje anténu třeba i na hromosvod (před tímto důrazně varujeme, nejen že je takto přimontovaná anténa v rozporu s normou, ale hlavně se vystavujete nebezpečí při úderu blesku do antény, bohužel domů s anténou na hromosvodu je nespočet).

Ideálně pokud si uživatel montuje anténu sám, by měl znát směr od antény k vysílači, vybrat místo s co nejméně překážkami v nejbližším okolí. Pokud chcete mít jistotu neovlivňování sousedních kanálů, můžete dát anténu na stěnu, která bude krýt příchozí signál ze zadní či boční strany antény.

Pokud si nevíte rady, kontaktujete nás.

 

 

 

 

 
  Antény, kamery a satelitní technika - prodej, servis a instalace, obchod@anteny-milovice.cz, telefon: 733 325 522, www.anteny-milovice.cz