Ostatní informace:
  • www.cslink.cz
  • www.mujcslink.cz

Brava HDTV a Hustler TV zdarma

17. 5. 2011 CS link přichází s letní nadílkou dalších dvou nových programů. Hudební stanicí ve vysokém rozlišení Brava HDTV a erotickým Hustler TV. Tyto dva programy dostanete od CS linku na léto ZADARMO! Po dobu trvání této akce tak získáte vlastně 4 HD programy zdarma.

Nové dva programy získají tito zákazníci CS Link:
1. všichni stávající zákazníci CS Link na dobu 1 měsíce
2. stávající předplatitelé libovolného balíčku - na dobu 3 měsíců. (Pokud předplatné v tomto období skončí, přestane hrát i Hustler TV a Brava HDTV.)
3. zákazníci, kteří si nyní nějaký balíček předplatí – do srpna (Pokud předplatné v tomto období skončí, přestane hrát i Hustler TV a Brava HDTV.)
4. všichni noví zákazníci na dobu 2 měsíců (nejdéle do konce srpna)

Brava HDTV je televizním kanálem, který je vysílán ve vysokém rozlišení. Je zaměřený na kulturní dění, vážnou hudbu, přenosy baletů a operních představení z vyhlášených operních domů. Pro příjem programu je nutný satelitní i televizní přijímač umožňující příjem programů ve vysokém rozlišení – HD kvalitě.

Hustler TV je světoznámým erotickým kanálem, který je plný svůdných děvčat v erotických hardcore snímcích z pestré nabídky největšího evropského distributora svého druhu - Sapphire Media International. Automaticky je spuštěna noční verze programu od 22 do5 hodin. Předplatitelé libovolného balíčku ale mohou požádat i o plnou 24 hodinovou verzi programu. Program Hustler je vysílán ze satelitní pozice ASTRA 19,2° E, tudíž je potřeba duální LNB konvertor (tzv. monoblok konvertor), umožňující příjem ze dvou satelitních družic. Na pozici 19,2° E jsou navíc dostupné i stovky dalších neplacených volně vysílaných programů.


Parametry pro naladění:

Hustler TV
Satelit: Astra 1H
Satelitní pozice: 19,2° východně (je nutný konvertor monoblock)
Frekvence: 12344 MHz
Polarizace: horizontální
Symbolová rychlost: 27500
FEC: 3/4

Brava HDTV
Satelit: Astra 3B
Modulace: DVB-S2, QPSK
Pilot: ON
Frekvence: 11856 MHz
Polarizace: vertikální
Symbolová rychlost: 27500
FEC: 5/6

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  Antény, kamery a satelitní technika - prodej, servis a instalace, obchod@anteny-milovice.cz, telefon: 733 325 522, www.anteny-milovice.cz