O nás

Jsme tým lidí, který spolupracuje v oblasti satelitní a anténní techniky, a dále kamerových a zabezpečovacích systémů.

V současné době Vás rádi přivítáme na našich třech prodejnách, kde se máte možnost setkat s naším plně vyškoleným personálem, co se týká specifik v oblastech, které nabízíme.

Zakládáme si na prestiži a jménu. Z tohoto důvodu rozšiřujeme stále znalosti nás všech, pravidelně absolvujeme školení v dané oblasti a ani novinky v oboru nám nejsou cizí.

Pravidelně pro Vás aktualizujeme naše stránky, abyste i Vy věděli, co se děje a byli jste schopni se rychle orientovat v nabídkách distributorů satelitní televize, ale i dalších oblastech, které se rychle v našem oboru mění.

Zakládáme si na heslu náš zákazník, náš pán a jsme rádi, když se k nám naši zákaznící vrací, popř. nás doporučují svým známým a příbuzným dál a toto nás motivuje být stále lepšími a nabízet Vám co nejvíce komfortu.

Staráme se o naše zákazníky již od samotné instalace, kterou Vám zajistí naši zkušení technici, kteří vždy při práci používají profesionální měřicí přístroje, ale také dále v průběhu času.

Zajišťujeme pro naše zákazníky registrace, přeregistrace, aktivace a další činnosti, které jsou potřebné pro řádné fungování služby od nás. Zajišťujeme dobíjení karet, přijímáme vadná zaření na opravy, popř. zajišťujeme výměnu zboží a v neposlední řadě nabízíme též naším klientům možnost přehrání firmware v přijímačích, které nefungují z důvodu zastaralého firwaru správně.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň našich stránek a těšíme se na Vaši návštěvu na některé z našich prodejen.

 

 

 

 

www.anteny-milovice.cz
  Antény, kamery a satelitní technika - prodej, servis a instalace, obchod@anteny-milovice.cz, telefon: 733 325 522, www.anteny-milovice.cz