Ostatní informace:
  • www.skylink.cz

Karta Skylink VÝMĚNA s bonusem 600 Kč

Od 16.4.2011 je možné vyměnit cryptoworks kartu Skylink vyměnit za kartu Skylink Výměna a získat bonus zdarma.

Jak proces probíhá?

Registrovaný zákazník Skylinku s kartou CryptoWorks si zakoupí kartu Skylink VÝMĚNA v ceně 600 Kč/24 € vč. DPH a získá bonus na placené balíčky Skylinku ve stejné hodnotě. Karta VÝMĚNA je typu Irdeto ICE, takže funguje jak v přijímačích s certifikovaným dekodérem CryptoWorks tak v nových přijímačích s certifikovaným dekodérem Irdeto označených Skylink READY (seznam nových přijímačů je uveden na webu Skylinku).

Kartu VÝMĚNA je možno koupit:

• ihned - v prodejnách satelitní techniky, též na naší prodejně

• od 27. 4. 2011 - objednat přes web Skylinku na dobírku (poštovné hradí Skylink)

Kartu VÝMĚNA je třeba registrovat přes registrační web Skylinku co nejdříve od vložení do satelitního přijímače, nejpozději však do 20 dnů. Registraci může zákazník svěřit našim partnerům - obchodním zástupcům, kteří prodávají služby Skylinku ve svých prodejnách satelitní techniky nebo elektra (seznam na http://www.skylink.cz/ nebo http://www.skylink.sk/).

Po registraci karty VÝMĚNA dojde automaticky k následujícím krokům:

1. Na novou kartu VÝMĚNA se přenesou programy z původní karty, včetně placených, přičemž uživatel získá plnou aktuální nabídku GRATIS, i když ji na své původní kartě neměl v plném rozsahu aktivovánu.

2. Původní karta CryptoWorks bude nejpozději do 24 hodin po registraci deaktivována.

3. Ihned po registraci zákazník získá bonus v hodnotě 600 Kč (24 €), který se připíše do jeho kreditu u Skylinku. Bonus je možno ihned využít pro předplacení volitelných balíčků Skylinku, a to nejpozději 6 měsíců od data registrace karty VÝMĚNA. Předplacení balíčku je možno realizovat přes web Skylinku (registrace a správa služeb) nebo u prodejce satelitní techniky s aktivačním webem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.anteny-milovice.cz
  Antény, kamery a satelitní technika - prodej, servis a instalace, obchod@anteny-milovice.cz, telefon: 733 325 522, www.anteny-milovice.cz