Ostatní informace:
  • www.skylink.cz

Skylink Next (druhá karta)

 

Karta Skylink Next je určena zákazníkům Skylinku, kteří mají zájem o využívání služby Druhá karta, která umožní příjem placených služeb současně a nezávisle na dvou televizorech v rámci jedné domácnosti.

Abyste mohli objednat kartu Skylink Next a tím využívat službu Druhá karta, je nutné splnit následující pravidla:

Zájemce o využívání služby Druhá karta dostane od Skylinku novou kartu Skylink NEXT. Karta Skylink NEXT je zákazníkovi pouze zapůjčena. Zůstává v majetku Skylinku.

Kartu NEXT lze používat výhradně ve stejné domácnosti jako základní kartu. Ke každé základní (mateřské) kartě je možno získat pouze jednu kartu Skylink NEXT.

Služba Druhá karta je poskytována výhradně k novým kartám Irdeto nebo ICE (tzv. mateřská karta).

Karta Skylink NEXT je typu Irdeto ICE (tzv. podřízená karta). Funguje jak v dekodérech CryptoWorks tak v dekodérech Irdeto.

Poplatek za službu Druhá karta činí 80,- Kč měsíčně nebo 880,-Kč ročně. První platba za službu Druhá karta je vždy účtována v hodnotě odpovídající roční ceně služby.

Službu Druhá karta je možno objednat přes registrační web Skylinku, nebo přes kontaktní formulář na www.skylink.cz v sekci „Napište nám" nebo telefonicky přes operátorku Zákaznického servisu. V případě, že si nevíte s objednávkou rady, můžete se na nás obrátit s žádostí o pomoc.

Do deseti pracovních dní od objednání obdrží zákazník dobírkovou zásilku s kartou Skylink NEXT, cena dobírky odpovídá hodnotě služby na jeden rok (880,- Kč).

Při aktivní službě „Druhá karta", obsahuje karta NEXT v každém okamžiku služby stejně s mateřskou kartou.

Pokud po uplynutí 12 měsíců zákazník neobnoví službu Druhá karta další platbou, budou na kartě Skylink NEXT automaticky deaktivovány všechny programy včetně neplaceného balíčku GRATIS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.anteny-milovice.cz
  Antény, kamery a satelitní technika - prodej, servis a instalace, obchod@anteny-milovice.cz, telefon: 733 325 522, www.anteny-milovice.cz