Menu:

  • UPC karta
  • Ceny z našeho eshopu:
  • Direct 6 - 1990,-
  • Direct 12 - 3590,-
  • Direct Film 12 - 5990,-

UPC Direct twin a UPC Direct twin karta

UPC Direct nabízí nyní ke stávající první kartě, druhou (dříve tzv. dodatkovou) kartu s totožnou nabídkou již zakoupené služby.

Nově má tato kampaň název Direct Twin karta. Za pouhých 100,- Kč měsíčně tedy klient dostane stejnou programovou nabídku jakou využívá na první kartě.

Taktéž je možné k této kartě ještě využívat satelitní přijímač od UPC Direct v rámci kampaně Direct Twin jen za 149,- Kč měsíčně.

UPC Direct Akce - jarní kampaň

Instalace do 1.500,- Kč zdarma

Při uzavření smlouvy s UPC Direct a při zajištění instalace spolupracující firmou, mezi které též patříme, nabízí nyní UPC Direct uhrazení instalace až do výše 1.500,- Kč. Zákazník tak získá instalaci v hodnotě 1.500,- Kč zdarma a navíc, pokud si zvolí některý z níže uvedených balíčků ještě 3 měsíce koukání na jinak placené programy zdarma.

Nabídka instalace zdarma platí pouze pro nové zákazníky, nelze použít na kampaně UPC Direct twin a UPC Direct twin kartu.

Nový Produkt – Direct Light

Cena 149,- Kč včetně Mediaboxu, možnost objednávat tento produkt od 1.3.2011
Aktivační poplatek pouze 1,- Kč.

Direct Medium

Cena jen 299,- Kč včetně Mediaboxu
Aktivační poplatek pouze 1,- Kč.

Pozor !!! Zvýhodněná nabídka!!!!

,


při objednání balíčku Direct medium - má zákazník UPC možnost zvolit si navíc službu


a) Direct Plus, nebo b) nabídku HD programů nebo c) HBO MaxPak


na 3 měsíce zdarma !!!!!!

Direct +

Cena jen 449,- Kč včetně Mediaboxu
Aktivační poplatek pouze 1,- Kč.


Balíček Direct HD

Cena jen 149,- Kč , pouze nyní lze objednat tento balíček samostatně, aniž by bylo nutné mít od UPC zapůjčený digitální videorekordér (tzv. DVR).
Aktivační poplatek pouze 1,- Kč.


Podrobné informace o jednotlivých balíčcích a akčních nabídkách naleznete na našich stránkách popř. Vám je rádi sdělíme na naší prodejně.

www.anteny-milovice.cz
  Antény, kamery a satelitní technika - prodej, servis a instalace, obchod@anteny-milovice.cz, telefon: 733 325 522, www.anteny-milovice.cz