Erotické kostýmy mohou okořenit vyhaslý vztah a navodit sexy atmosféru. Kde hledat inspiraci?

Pokud hledáte způsob jak vyvolat touhu ve svém partnerovi nebo partnerce, erotické kostýmy by mohly být řešením. Nejspíše se vám pod tímto pojmem vybaví sexy obleček laciné striptérky, ale ten už je dnes tak trochu otřepaný. Existuje ovšem mnoho kostýmů, které originálním a svůdným způsobem ztvárňují nejrůznější povolání či například hrdinské postavy. Patříte-li mezi hravé povahy a nemáte rádi stereotyp, přečtěte si následující řádky; možná v nich naleznete inspiraci, jak opepřit váš intimní život.

Erotické kostýmy podle komiksových hrdinů

Kdo by neznal některou z komiksových postav z pera tvůrců  Marvelu nebo DC Comics. Legendární hrdinové jako Batman, Catwoman, Thor nebo třeba krásná Black widow jsou inspirací pro mnoho erotických kostýmů. Patříte-li mezi fanoušky tohoto žánru, proč neokořenit vaše postelové hrátky takovým sexy oblečkem? Vyberte si postavu, která vaší drahou polovičku nejvíce přitahuje a oblečte se podle jejího vzoru. 

Podobně na tom jsou také milovníci mangy. Zde navíc máte volnější ruku, neboť tento žánr se vyznačuje typickými prvky, díky nimž se ani nemusíte převlékat za konkrétního komiksového hrdinu. Stačí obléknout minisukni, krátkou košili, která tak trochu odhaluje prsa, vyčesat vlasy do culíků a vhodně se nalíčit třeba podle některého tutorialu na youtube.

Odvážně střihy pro ženy i muže

Mezi nejoblíbenější převleky do postele patří pochopitelně ty na motivy různých povolání. Nejčastěji se setkáte se sexy oblečky sestřiček, učitelek, policistek nebo třeba rozverných školaček. Aby se ale ani pánové necítili o tyto hrátky ochuzeni, také pro ně trh nabízí velký výběr erotických kostýmů. Nutno zmínit například oblek hasiče, policisty nebo vojáka. A pokud si kostým nechcete kupovat, můžete natáhnout džíny, sundat tričko, připnout opasek s nářadím a zahrát si na sexy instalatéra.

Nebojte se doplňků a pomůcek

Zásadní součástí některých erotických oblečků jsou také specifické doplňky a pomůcky. Typickým příkladem budiž Catwoman. Kromě toho, že je oděna do latexu, a to od hlavy až k patě, což už samo o sobě předurčuje, že je kostým ideální pro bdsm, náleží jí také bič, který nosí vždy při sobě a samozřejmě dlouhé drápky (nehty). S takovými pomůckami se rozhodně v ložnici nudit nebudete. 

Stanovte si role

Pořízením sexy kostýmu však váš úkol nekončí. Polovinu úspěchu tvoří samozřejmě vaše odhodlání a také pojetí samotného svádění. Buď se můžete s partnerem přímo domluvit a využít tzv. roleplaying, kdy máte jasně stanovené své role – například policistka a hříšník, nebo role vyplynou ze situace samy. Některé dámy v sobě mají přirozenou dominanci, která mnoho mužů přitahuje. Je-li to váš případ, nebojte se obléknout kostým učitelky a nechat svého partnera “po škole”. Jiní pánové naopak upřednostňují roli ochránce nebo se rádi nechávají hýčkat. Zapojte fantazii, odhoďte stud, zohledněte přání a touhy vašich partnerů a užijte si díky erotickým kostýmům vášnivou noc.

Došli jste na konec článku, dobrá práce! Teď už máte určitě představu o tom, jaký kostým byste vybrali pro sebe i svou drahou polovičku. V článku jste se dočetli, že kromě tradičních oblečků ztvárňujících různá atraktivní povolání existují také varianty na motivy komiksových či jiných hrdinů. Zjistili jste také, že byste neměli zapomínat ani na doplňky a erotické pomůcky. Pamatujte, že nejdůležitější je nechat pracovat fantazii a nebát se experimentovat. 

A jaké jsou vaše zkušenosti s erotickými kostýmy? Jsou běžnou součástí vašeho intimního života, nebo jste nikdy žádný neoblékli? Napište nám v komentářích, co pomáhá okořenit partnerský vztah vám, moc nás vaše tipy zajímají.

Jan Kováč