Už mám Online casino i já…

Možná nejsem zrovna typ člověka, který by od pohledu působil, že tráví večery v hernách, nebo kasinech, můj příběh je ale trochu odlišný, odehrává se totiž v online casinu. V životě jsem v klasické herně ani ve velkém domě hazardu nebyl a návštěvu ani neplánuji. Všechnu zábavu totiž zažívám online a na mém blogu se dočtete, jak se mi daří, nebo nedaří a spoustu dalších příběhů, které se třeba i zdánlivě točí okolo mé nové online neřesti.

Jak to vše začalo

Pokud jste u mě na webu noví a zajímá vás, kdo vlastně jsem, tak se tady porozhlédněte a určitě narazíte na příspěvek, který vám o mě něco prozradí. Teď už ale k samotnému impulsu k založení online casina. Bylo to asi měsíc zpátky, když jsem byl s partnerkou na svatbě její sestry. Menší, ale hezká svatební sešlost se začínala pomalu rozjíždět, ale já neustále seděl s dalšími pravděpodobně budoucími ženichy u stolu a hltal každé slovo bratra nevěsty, který nám vyprávěl, jak si s trochou štěstí, ale především svou zásluhou vydělal pomocí online casina na nové auto. Věřil jsem spíše variantě, že měl štěstí, ale stejně se mi něco na jeho příběhu líbilo – jako člověku, co jinak riskuje maximálně u deskové hry.

Uplynulo pár dnů a mě v hlavě jeho příběh ani pěkné auto, kterým přijeli na svatbu, nedalo spát. Že kamenné herny stále mají existenční problémy, jsem se dočetl třeba zde, ale v online světě vypadá situace jinak. Odhodlal jsem se tedy a navštívil web nejmenovaného online casina, v rychlosti jsem klasicky vyplnil údaje k registraci a získal nějaké vstupní bonusy, o kterých jsem z vyprávění také něco zaslechl. Vše jsem potvrdil na emailu a se zvláštním pocitem se do kasina přihlásil. Zprvu jsem se necítil úplně dobře, vždy jsem k těmto věcem měl jistý odpor, ale postupem času jsem si začal uvědomovat, že vlastně nikdy nebylo proč. 

Příjemné překvapení

Online prostředí na mě působilo velice sympaticky a postupně jsem si začal prohlížet, jaké možnosti vlastně v online světě jsou. K mému údivu jsem zde našel asi všechno, co bych pravděpodobně našel i v normálním kasinu. Na mém kontě se navíc usmívalo pár stovek v nějaké herní měně, což bych asi v kamenném kasinu dostal jen těžko. Nebyl jsem si jistý co vyzkoušet jako první a zároveň jsem nechtěl svůj vstupní bonus jen tak bezmyšlenkovitě napálit na první věc, která mi padne do oka. Na druhou stranu jsem si uvědomil, že jsem s nějakým bonusem ani nepočítal a nebude špatné ho využít na tzv. testovací jízdu, jak jsem toto zběsilé zkoušení všeho, co v nabídce bylo, nazval.

Štěstí začátečníka

Pravděpodobně se u mě vyskytl známý jev, který určitě znáte, jako tzv. štěstí začátečníka. Hned na prvním výherním automatu jsem totiž svůj bonus po pár roztočení skoro zdvojnásobil a z původně herní měny se staly obyčejné koruny, které bych asi mohl vybrat. Na vybírání peněz bylo ale dost brzo, navíc jsem zase takový balík neměl. Automaty jsem raději opustil a kurzorem sjel o tlačítko níže – „ruleta“. Nebudu lhát, tady už jsem takové štěstí neměl a vlastně jsem ani nevěděl, co pořádně dělám. Od rulety tedy raději ruce pryč, až bude čas tak si jí nastuduji a zkusím znovu. Už dříve jsem si zde přečetl, že se ruleta může vyplatit a určitě se na ní chci zaměřit více. Následovali karetní hry, kterým jsem se raději vyhnul úplně, ale taky si o hrách jako je poker, nebo blackjack něco zjistím a uvidíme. 

Zaujala mě také nabídka her naživo, jednalo se o přímé video propojení se stolem v kasinu, kde reálný krupiér řídil stůl a hráč mohl hrát z pohodlí domova. Vše pro mě bylo nové a zajímavé, původní obavy už byly dávno pryč a já se těšil, až do nového světa zábavy a napětí vklouznu znovu a už se opravdu nějaké hře pověnuji naplno. Brzy čekejte další článek, kde vás o všem budu informovat!

Jan Kováč